Spiżarnia Roztocze

to przede wszystkim zdrowe i naturalne produkty, sporządzane według pradawnych receptur przez naszych lokalnych dostawców. To również miejsce gdzie możesz choć na chwilę się zatrzymać i spróbować prawdziwej kawy, która umili Twoje zakupy.

Zadowolonych Klientów
0
Zaserwowanych kaw
0
Sprzedanych uśmiechów
0

O nas

Spiżarnia Roztocze powstała przede wszystkim z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie produkty zdrowe, naturalne, często ręcznie tworzone z miłością i pasją. Naszym głównym założeniem było przedstawienie różnorodnych bogactw jakie daje nam Roztocze i lubelszczyzna. 

Spiżarnia Roztocze

Chcemy, żeby te wspaniałe regionalne wyroby, które tak często można spotkać w babcinych spiżarniach, kredensach, małych lokalnych targowiskach, czy w końcu przywożone z wycieczek jako upominki dla najbliższych, mogły być dostępne dla Was, zawsze i w jednym miejscu.

Kolejny cel, jaki sobie postawiliśmy to wsparcie i umożliwienie lokalnym, często mniejszym producentom, dotarcie do szerszego grona odbiorców. Jeśli więc jesteś zainteresowany współpracą, prosimy odezwij się do nas. Pozwólmy naszym klientom cieszyć się najlepszymi wyrobami, które nasza przepiękna kraina ma do zaoferowania.

A tym czasem.Zapraszamy serdecznie do naszego sklepiku internetowego, aby zobaczyć jakie wspaniałości dla Państwa przygotowaliśmy.

Życzymy udanych zakupów.

Strefa Klienta

Kategorie produktów

0