Spiżarnia Roztocze

to przede wszystkim zdrowe i naturalne produkty, sporządzane według pradawnych receptur przez naszych lokalnych dostawców. To również miejsce gdzie możesz choć na chwilę się zatrzymać i spróbować prawdziwej kawy, która umili Twoje zakupy.

Zadowolonych Klientów
0
Zaserwowanych kaw
0
Sprzedanych uśmiechów
0

Kategorie

Promocja
Kategorie produktów
Producenci
Producenci

Soki syropy napoje

Oferta naszego sklepu to nie tylko żywność, ale także ekologiczne napoje pochodzące od lokalnych wytwórców. Warto bowiem postawić na sok naturalny z polskich owoców i warzyw z certyfikowanych upraw. Nie tylko ugasisz nim pragnienie, ale też zadbasz o nawodnienie i spożycie porcji witamin. Posiadamy w sprzedaży klasyczne warianty z jabłek, a także produkty łączące różne smaki owoców, ziół i warzyw – każdy znajdzie więc tu idealny zdrowy napój tłoczony dostosowany do swoich indywidualnych preferencji.

Proponujemy również syropy, które można rozcieńczyć z wodą, dodać je do herbaty lub wzbogacić nimi deser. Dodatkową zaletą naszej oferty w tej kategorii jest fakt, że naturalne soki tłoczone można zakupić zarówno w poręcznej szklanej butelce o pojemności 250 ml, jak i w dużym 3-litrowym worku. Dzięki temu kupisz tu optymalną ilość napoju w wybranym smaku dopasowaną do Twoich potrzeb. Przekonaj się więc już teraz, jakie owocowe i warzywne syropy i nie tylko mamy do zaoferowania w tej kategorii.

Strefa Klienta

Kategorie produktów

0