Spiżarnia Roztocze

to przede wszystkim zdrowe i naturalne produkty, sporządzane według pradawnych receptur przez naszych lokalnych dostawców. To również miejsce gdzie możesz choć na chwilę się zatrzymać i spróbować prawdziwej kawy, która umili Twoje zakupy.

Zadowolonych Klientów
0
Zaserwowanych kaw
0
Sprzedanych uśmiechów
0

Kategorie

Promocja
Kategorie produktów
Producenci
Producenci

Oleje i octy

W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim zdrowe tłuszcze, które wzbogacą smak sałatek oraz innych potraw. Można tu znaleźć naturalny ocet jabłkowy oraz różnorodne oleje – z czarnuszki, pestek dyni, lnu, konopi i nie tylko. Wybrane rodzaje mogą być stosowane do smażenia i innych form termicznej obróbki żywności, ale wiele produktów z tej kategorii sklepu można stosować jako bezpośredni dodatek.

Oferujemy nie tylko wysokiej jakości tłuszcze, ale także ocet spożywczy jabłkowy oraz śliwkowy. Wszystkie dostępne artykuły pochodzą od lokalnych i ekologicznych wytwórców słynących ze zdrowych wyrobów. Dzięki temu stanowią warty uwagi dodatek dla osób ceniących sobie dobrej jakości produkty BIO. Proponujemy różne naturalne oleje wytłaczane przede wszystkim z nasion z certyfikowanych upraw, można więc pewność, że stanowią dobry wybór, jeśli chodzi o zdrowe tłuszcze spożywcze. Zachęcamy więc do sprawdzenia asortymentu ekologicznych produktów do gotowania dostępnych w tej kategorii sklepu internetowego.

Strefa Klienta

Kategorie produktów

0