Spiżarnia Roztocze

to przede wszystkim zdrowe i naturalne produkty, sporządzane według pradawnych receptur przez naszych lokalnych dostawców. To również miejsce gdzie możesz choć na chwilę się zatrzymać i spróbować prawdziwej kawy, która umili Twoje zakupy.

Zadowolonych Klientów
0
Zaserwowanych kaw
0
Sprzedanych uśmiechów
0

Kategorie

Promocja
Kategorie produktów
Producenci
Producenci

Hand Made

Roztocze to magiczne miejsce pełne pięknych krajobrazów i zapierających dech w piersiach widoków. Malownicze wzgórza, zielone lasy i krystalicznie czyste rzeki to tylko niektóre z uroków tego regionu. W dodatku Roztocze słynie z przepięknych zapachów, które wypełniają powietrze, pochodzących z dzikich ziół i kwiatów, rosnących na łąkach i w lasach. To właśnie te zapachy zainspirowały naszych lokalnych rzemieślników do stworzenia naszych wyjątkowych świec sojowych o nietuzinkowych zapachach.

Świece sojowe o zapachu Roztocza

Jeśli szukasz nietuzinkowych zapachów, to świece sojowe są dla Ciebie! Nasze świece wykonane są z naturalnego wosku sojowego, który nie emituje toksycznych substancji do powietrza, w przeciwieństwie do wykorzystywanej powszechnie parafiny. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknym zapachem w bezpieczny sposób.

Wśród dostępnych u nas świec dominują zapachy kojarzące się z przyjemnym czasem spędzonym na terenie Roztoczańskiego Parku Narodowego, w którym odnajdziecie klasyczne nuty drzewne, a także woń mchu i kwiatów, aż po owoce i rozgrzewające napoje. Wszystkie świece są ręcznie wykonane przez lokalnych rzemieślników z Roztocza, dzięki czemu są unikalne i niepowtarzalne.

Ręcznie malowane płócienne torby

Jeśli lubisz oryginalne akcesoria, to z pewnością zainteresują Cię nasze ręcznie malowane płócienne torby. Każda z nich jest wyjątkowa, ponieważ jest malowana ręcznie przez lokalnych artystów. Nie tylko wyglądają pięknie, ale są też bardzo praktyczne — idealnie nadają się na zakupy czy na wycieczki. Możesz wybierać spośród kilku wzorów, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zapraszamy do naszego sklepu!

Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu z roztoczańskimi produktami regionalnymi. Nasze świece sojowe i ręcznie malowane płócienne torby to tylko przykłady naszego bogatego asortymentu. W naszym sklepie znajdziesz wiele innych unikalnych produktów, takich jak przetwory, miody czy słodycze. Wszystkie produkty są wykonane z najwyższą starannością przez lokalnych rzemieślników, dzięki czemu są to artykuły niepowtarzalne i wartościowe. Serdecznie zapraszamy!

Strefa Klienta

Kategorie produktów

0